Пiдготовка примiщення до установки натяжної стелi

 

Установка натяжних стель все-таки будiвництво, тому необхiдно пам'ятати, що будь-яке примiщення потребує пiдготовки до встановлення натяжних стель. Для цього потрiбно виконати кiлька дiй:

  Переставити в центр кiмнати меблi i закрити тканиною або плiвкою, можна застелити пiдлогу картоном.

  Зняти елементи, що висять на стiнах: картини, настiннi годинники та iн.

  Прибрати квiти i домашнiх тварин.

  Позначте мiсця прихованих комунiкацiй i повiдомте про них майстрiв. До прихованих комунiкацiй вiдносяться: електропроводка, замурованi в стiну труби опалення, пiдводка кондицiонера, телевiзiйнi та iнтернет кабелi та iн.

  Заздалегiдь продумайте розташування всiх елементiв на стелi: свiтильники, люстри, вентиляцiя i т.д.

   

 

Монтаж натяжних стель

Установка натяжної стелi має порядок, що складається з послiдовностi певних дiй:

Визначення рiвня i висоти

Для цього використовують два види приладiв: водяний i лазерний рiвень. i той i iнший варiант прийнятний. Спочатку позначається найнижча точка, вiд якої вiдкладається 3-4 см. Ця мiтка диктує рiвень всiй площинi стелi.

Розмiтка вбудованих елементiв

Розташування всiх свiтлових приладiв необхiдно знати до початку процесу монтажу, тому що для кожного елемента, який потрiбно вмонтувати, робиться стiйка - тримач. Розстановку точечних свiтильникiв, люстр, вентиляцiї розмiщують виходячи з технiчних особливостей примiщення, враховуючи доступ до електроживлення, свiтловi зони кiмнати.

Монтаж багета i тримачiв вбудованих елементiв

Алюмiнiєвий профiль або ПВХ багет, який крiпиться на стiну, рiдше на базовiй стелi, створює каркас. Для крiплення використовують пластиковi дюбелi i загартованi саморiзи. Що б змонтувати профiль до гiпсокартону необхiдно брати дюбелi типу "метелик" або "Molly". Якiсть, встановленого профiлю визначається вiдсутнiстю промiжкiв у стиках багета i мiцнiсть крiплення. Стiйки прикручуються до базового стелi, згiдно з розмiткою. Тримач складається з двох частин: пандус i прямий пiдвiс. Пандус виготовлений у виглядi плоского диска з отвором необхiдного дiаметра.

Натяжка матерiалу

Ключовий етап - натяжка. Це дуже вiдповiдальний момент, де необхiдна робота квалiфiкацiї майстра. Тут необхiдно знати принципи поведiнки полотна. Важливо, що б натягування вiдбувалося рiвномiрно, без перетяжки допустимих значень. Натягнуте полотно не повинно мати надмiрний провис i в теж час не бути, як струна.

Декорування плiнтусом

Плiнтус, є вiнцем композицiї, вiн додає дизайну благородного i закiнченого вигляду. Для натяжних стель використовують два види окантовки. Це пластикова вставка (молдинг), яка крiпиться безпосередньо у профiль (штапиковое крiплення). Полiуретановий плiнтус, який клеїться до стiни. Бувають натяжнi стелi, якi не потребують використання будь-якого плiнтуса, в силу особливостей типу крiплення.

 

 

Установка свiтильникiв

У завершальному етапi встановлюють точечнi свiтильники i перевiряють їх на працездатнiсть. Тут необхiдно вiдзначити, що кожен вбудований елемент пов'язаний з прорiзанням натяжної стелi, тому перед вирiзанням отворiв, їх треба проклеїти спецiальними пластиковими кiльцями (термокольца), запобiгши тим самим "розбiжностi" матерiалу. Бажано використовувати готовi штампованi кiльця, промислового виробництва. Перед вставкою свiтильникiв, регулюють висоту платформи.

Отвiр для люстри в натяжному стелi

Зазвичай для цiєї мети використовується дерев'яний брус або товста фанера на металевих нiжках. Принципової рiзницi немає.

 

 

Технологiя Порiвняння способiв обробки стелi Варiантiв є багато. Як не помилитись.
читати >>
Монтаж Пiдготовка примiщення до установки натяжної стелi Установка натяжних стель все-таки це яке нiяке будiвництво, тому необхiдно...
читати >>
Монтаж Монтаж натяжних стельУстановка натяжної стелi має строгий порядок, що складається з послiдовностi певних дiй:
читати >>
Статтi 10 нескладних правил вiзуального збiльшення простору примiщення Поради дизайнерiв
читати >>
Статтi iнструкцiя з експлуатацiї натяжних стель Збiрка простих порад.
читати >>
Статтi Як доглядати?
читати >>
Статтi Ремонт натяжних стель
читати >>

 "Потолок-центр" м. Львiв

Гарантiя 12 рокiв

счетчик посещений